У міських лікарнях Полтави продовжують лікування шестеро людей, які постраждали внаслідок ворожої атаки 20 червня. Серед них — четверо дітей та двоє дорослих.
Про це повідомили в Полтавській міській раді.
За оновленою інформацією, усіх дітей вже перевели з реанімації до профільних відділень. Двоє з них перебувають у травматології, ще двоє — у хірургічному відділенні. Одну дитину, яка також постраждала внаслідок обстрілу, виписали додому у задовільному стані.
Також стаціонарне лікування продовжують двоє дорослих. За оцінкою медиків, їхній стан залишається середньої тяжкості.
У міській раді зазначили, що лікарні забезпечені всім необхідним для надання допомоги, а медики продовжують робити все можливе для одужання постраждалих.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.