У лікарнях Полтави залишаються шестеро постраждалих після ворожої атаки 20 червня

Фото: ілюстративне

У міських лікарнях Полтави продовжують лікування шестеро людей, які постраждали внаслідок ворожої атаки 20 червня. Серед них — четверо дітей та двоє дорослих.

Про це повідомили в Полтавській міській раді.

За оновленою інформацією, усіх дітей вже перевели з реанімації до профільних відділень. Двоє з них перебувають у травматології, ще двоє — у хірургічному відділенні. Одну дитину, яка також постраждала внаслідок обстрілу, виписали додому у задовільному стані.

Також стаціонарне лікування продовжують двоє дорослих. За оцінкою медиків, їхній стан залишається середньої тяжкості.

У міській раді зазначили, що лікарні забезпечені всім необхідним для надання допомоги, а медики продовжують робити все можливе для одужання постраждалих.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.