Гарна новина дня: Україна виборола два «золота» на турнірі з регбі в Австрії

Фото: Донецька обласна державна адміністрація

Збірна України U-18 з регбі-7 стала переможцем United World Games 2026, який проходив у Клагенфурті (Австрія) з 19 по 22 червня.

Про це інформує Федерація Регбі Львівщини.

У турнірі взяли участь понад 8 тисяч спортсменів із близько 30 країн світу. Українська команда провела п’ять переможних матчів і впевнено дійшла до фіналу.

У вирішальному поєдинку українці обіграли литовську команду Sporto Gimnazija «Vairas» з рахунком 36:7 та стали чемпіонами змагань.

За підсумками турніру збірна України набрала 269 очок і здобула золоті нагороди міжнародних змагань.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.