Станом на ранок у міських лікарнях перебувають семеро людей, які зазнали травм під час ворожої атаки 20 червня.
Про це повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
За її словами, троє дітей залишаються у тяжкому, але стабільному стані. Ще двоє дітей лікуються у травматологічному відділенні та готуються до виписки.
Також медичну допомогу в стаціонарі отримують двоє дорослих. Їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.
Крім того, ще вісім постраждалих проходять амбулаторне лікування. У лікарнях є все необхідне для надання медичної допомоги пацієнтам.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.