У лікарнях Полтави перебувають семеро постраждалих після обстрілу 20 червня: серед них п’ятеро дітей

Фото: 0532.ua

Станом на ранок у міських лікарнях перебувають семеро людей, які зазнали травм під час ворожої атаки 20 червня.

Про це повідомила секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.

За її словами, троє дітей залишаються у тяжкому, але стабільному стані. Ще двоє дітей лікуються у травматологічному відділенні та готуються до виписки.

Також медичну допомогу в стаціонарі отримують двоє дорослих. Їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

Крім того, ще вісім постраждалих проходять амбулаторне лікування. У лікарнях є все необхідне для надання медичної допомоги пацієнтам.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.