В одному із сіл Полтавської громади зафіксували падіння уламків російського безпілотника. Внаслідок цього пошкоджень зазнали приватні будинки та господарська споруда.
Про це повідомила у своєму Telegram-каналі секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова.
За попередніми даними, вибуховою хвилею пошкодило вікна у трьох приватних домоволодіннях та господарчій споруді. Загалом вибито 10 вікон, з яких шість — у житлових будинках та чотири — у господарських приміщеннях.
Пожежі на місці події не виникло. Також наразі немає інформації про постраждалих чи звернення мешканців за медичною допомогою.
На місці продовжують працювати профільні служби. Жителів консультують щодо відновлення пошкодженого майна та забезпечують необхідними матеріалами для першочергових ремонтних робіт.
Мешканців закликають не наближатися до уламків або підозрілих предметів та у разі їх виявлення повідомляти поліцію або ДСНС.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.