На Полтавщині вилучили браконьєрські сітки та зафіксували збитки на понад 2 млн грн

Фото: Державна екологічна інспекція Центрального округу

У Полтавській області під час перевірок у Сулинському заказнику виявили незаконний вилов риби. Правоохоронці вилучили 10 браконьєрських сіток, у яких знаходилися водні біоресурси загальною вагою близько 170 кг. Частину улову вдалося зберегти живою.

Про це повідомили на сторінці Державної екологічної інспекції Центрального округу.

Вилучену рибу передали до спеціального рибоприймального пункту. Після реалізації кошти спрямують до державного бюджету. За попередніми підрахунками, збитки від незаконного вилову перевищують 2 мільйони гривень.

Під час рейдів також зафіксували інші порушення: десятьох осіб притягнули до адміністративної відповідальності за недотримання правил любительського рибальства.

Окрім цього, перевірили місця продажу риби, звертали увагу на наявність документів і законність походження продукції.

У період нересту контроль за виловом посилений, перевірки в області триватимуть і надалі.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.