Котельні на генераторах: яка ситуація з теплом у Полтавській громаді

Фото: «Полтаватеплоенерго»

Упродовж минулої доби в Полтавській громаді фіксувалися перебої з електропостачанням, через що окремі котельні тимчасово призупиняли роботу. Після стабілізації напруги теплопостачання було повністю відновлено.

Про це в дописі у Facebook повідомляють «Полтаватеплоенерго». 

Комунальники зазначають, що котельні відразу переключались на роботу від генераторів, а від міських мереж працювати почали лише після стабілізації напруги.

Наразі подачу тепла повністю відновили. Усі котельні та центральні теплові пункти «Полтаватеплоенерго» надають послуги споживачам.

На одному об’єкті тривають ремонтні роботи з ліквідації пориву трубопроводу. Завершити їх планують до кінця поточного дня.

Крім того, 13 котелень підприємства потрапляли під дію графіків погодинних відключень електроенергії, однак вони автоматично продовжували роботу завдяки резервним джерелам живлення.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.