На Полтавщині цього року відремонтували понад 668 тисяч м² доріг місцевого значення

Фото: Полтавська ОВА.

З початку 2025 року в області відремонтували вже понад 668 тисяч м² місцевих автошляхів. Роботи охоплюють громади різних районів та продовжуються паралельно з підготовкою до зимового утримання доріг.

Про це повідомили в Полтавській ОВА.

У Полтавській області триває планове відновлення автомобільних шляхів місцевого значення. За інформацією т.в.о. начальника Полтавської ОВА Володимира Когута, минулого тижня дорожні служби виконали ремонт ще на 16 тис. м² покриття. Загалом від початку року оновлено понад 668 тис. м².

На цьому тижні роботи тривають у кількох громадах: Пришибській, Чорнухинській, Піщанській, Полтавській, Сергіївській, Оржицькій, Лохвицькій, Глобинській, Семенівській, Великобудищанській та Новооржицькій. Дорожники також проводять підготовку техніки та автошляхів до зимового експлуатаційного утримання.

Паралельно в області відновлюють дороги державного значення. За минулий тиждень оновлено ще 9,5 тис. м² покриття на трасах Р-42 Лубни – Опішня – Н-12 та Т-17-16 Хорол – Кременчук. Від початку року на державних дорогах відремонтовано 533 тис. м².

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.