Посадовець, який на момент злочину виконував обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Скороходівської селищної ради, підписав документи про отримання обладнання, якого фактично не було.
Про це повідомили в Єдиному реєстрі судових рішень.
Чоловік, перебуваючи на посаді виконувача обов’язків начальника відділу освіти, умисно підписав акт приймання устаткування на суму понад 4,49 млн грн, хоча фактично обладнання було придбано дешевше - на 1,65 млн грн менше. Таким чином місцевому бюджету Скороходівської громади було завдано збитків на цю суму, які стали неправомірною вигодою для приватного підприємства.
8 жовтня між обвинуваченим і прокуратурою було укладено угоду про визнання винуватості. Посадовець визнав свою провину, пообіцяв співпрацювати зі слідством у розкритті інших корупційних злочинів та перерахувати 50 тисяч гривень благодійного внеску на підтримку ЗСУ.
Суд призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, позбавлення права обіймати посади в органах влади на 1 рік та штрафу у 8 500 грн. Водночас його звільнили від відбування покарання з випробувальним строком на один рік.
Також обвинувачений має сплатити 16 963 грн процесуальних витрат за проведення судово-економічної експертизи.
Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.