Ввечері 2 вересня мешканець Миргородського району залишив свій автомобіль ВАЗ-2101 біля двору. За кілька хвилин транспорт зник. Власник звернувся до поліції, і вже менш ніж за годину правоохоронці знайшли машину та встановили особу підозрюваного.
Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини
2 вересня ввечері до поліції надійшло повідомлення від мешканця Сагайдака про викрадення його автомобіля. Чоловік розповів, що залишив машину відчиненою біля свого будинку, а коли повернувся - її вже не було.
На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група та криміналісти. Правоохоронці відпрацювали прилеглу територію та менш ніж за годину розшукали автомобіль у селі Яреськи.
Поліцейські встановили, що до викрадення причетний 18-річний житель Шишацької громади. Його особу і місце перебування вдалося швидко з’ясувати.