Полтавці на вихідні проїдуть новим веломаршрутом

13 липня відбудеться офіційне відкриття нового веломаршруту «Сільськими стежками».

Перерізання стрічки туристичного маршруту відбудеться о 13.00 в с. Опішня. Саме там розпочинається 32-кілометрова подорожчарівним опішнянським краєм.

Презентація третього в регіоні промаркованого веломарштуру відбудеться за підтримки відомого краєзнавця. Загалом учаснки відвідають безліч історичних та етнокультурних місць, куточків ворсклянської природи – гончарну Опішню, Глинські Фавор та городище, Попівський став, сосновий ліс Деревок, стародавні буди у Вільховому тощо.

Опис маршруту: Опішня – Хижняківка – Глинське – Деревки – Вільхове – Міські Млини

Програма заходу включає:

14.07.2013 11:00 – екскурсія по колегіуму мистецтв;12:00 – майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, ліпки гончарної іграшки, та приготування страв традиційної української кухні14:00 – роз’їзд учасників.Більше подробиць та умови реєстрації дивіться на сайті громадської організації «ВелоПолтава».

Партнерський матеріал
15:00, 26 грудня