На початку року українська музична спадщина поповнилася новим альбомом, який випустило видавництво «Країна мрій». На диску сольного альбому визначної співачки, Героя України Ніни Матвієнко «Всякому городу нрав і права» — пісні XVI—XVIII ст., епохи Гетьманщини або українського бароко.
Запис нового альбому проходив у київському музеї Івана Гончара, а подальша робота над диском - у профільних студіях Києва та Нью-Йорка, продюсером альбому виступив Олег Скрипка, діяльність якого важко визначити навіть одним реченням – співак, музикант, композитор, мистецтвознавець, шоумен і т.і.
Ніна Митрофанівна вже має досвід відтворення музичної спадщини гетьманської доби. 2003 року світ побачив диск «О, роскошная Венеро», де співачка виступила з ансамблем давньої музики під керівництвом мистецтвознавця й музиканта Костянтина Чечені. «Всякому городу нрав і права» — чергова співпраця Матвієнко і Чечені.
Як зрозуміло з назви, альбом уміщує вірші Григорія Сковороди.
Подібна реконструкція музичної барокової традиції проводиться не вперше. Відомим представником цього мистецтва є Тарас Компаніченко — сучасний кобзар, заслужений артист України, братчик кобзарського цеху в Києві, керівник гурту «Хорея козацька», у складі якого співають два полтавця – брати Мороховці.
Незважаючи на те, що альбом уже кілька тижнів у продажу (ціна 70—80 грн.), його презентація запланована на кінець лютого за участі ключових осіб. Було б добре презентувати його також і в Полтаві, бо він має і полтавську складову.