• Підсумки року в Полтаві в «оскарах»: найбільша драма
16:00, 1 січня 2016 р.

Підсумки року в Полтаві в «оскарах»: найбільша драма

Ми продовжуємо підбивати підсумки року роздачами «оскарів». Цього разу на черзі «Найкращий драматичний фільм». Тут перемога за полтавськими футболістами з «Ворскли», які були в 3 секундах від щастя, а опинилися у прірві жалю.

Драма року

В 2015 році полтавська «Ворскла» повернулася до Єврокубків через 4 роки. Сподівань було безліч. Та й можливості повторити успіх минулих років – виступ у груповому етапі, були непогані. Полтавці почали виступи одразу з третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Суперник – словацька «Жиліна». Але вже в першій половині фільму глядач розуміє – все буде не так легко, як здавалося на початку героям стрічки.

Сюжет

Перед сезоном «Ворскла» підсилилась кількома гравцями. Спеціально під виступ на Євроарені. Але поїхавши на землю ворогів, полтавці отримали болючий удар – поразка 0:2. Вдома на прохід «Ворскли» сподівались лише затяті вболівальники клубу. Й перший тайм сподівань лишав мало – 0:0. А далі почалось справжнє видовище з неймовірно трагічним кінцем.

Спершу на 67 хвилині Шиндер забив перший м’яч, а на останній хвилині доданого часу Ткачук перевів гру у екстра тайм – 2:0. Всі полтавці шаленіли. А ще більше радощів додав третій гол – Турсунов реалізував пенальті. Ще й червону картку гравець «Жиліни» отримав. І все йшло до хеппі-енду, але чи то запаморочення голови, чи то надприродні сили вплинули на гравців «Ворскли». Замість того, що на останній хвилині додаткового часу виходячи втрьох на воротаря, замість того, щоб просто забити гол, або ж затягнути час, Ковпак вирішив вдарити з центру поля. Не влучив. А далі був виніс м’яча воротарем, недопрацювання Баранніка в захисті і гол за 3 секунди до фінального свистка у власні ворота. Печаль, сльози, траур…

Ось такий сумний кінець, здавалося б неймовірного хеппі-енду.

Першу премію за "Фільм року" отримав Олександр Мамай та кінострічка "Місцеві вибори-2015".