Офіційна робота в Німеччині та інших країнах ЄС

Зайнятість
Повний день
На жаль, оголошення застаріло
Офіційна робота в Німеччині та інших країнах Євросоюзу. Оформлення по паспортах Європейського Союзу та європейських ID картках, а також по польських робочих візах (відрядження А1) та по тимчасовому військовому прихистку для українців. На кожну вакансію є доїзд з України. За консультацією та реєстрацією звертайтесь за тел: +380679678612. На сьогоднішній день актуальні вакансії:
1) Дортмунд (Німеччина). Набираємо жінок та пар на склад товарів магазинів Pepco - це і одяг, іграшки, канцтовари, медичне приладдя для дому, текстиль. Суть роботи полягає у складуванні товару на складі, стікерування, занесення товару до бази, упаковка на відправлення тощо. Зарплата 10,50 (брутто)-7,5 нетто. Житло 350. Для чоловіків робота з автозапчастинами. Зарплата 8 є/год нетто. Житло 350. Оформлення для українців по тимчасовому прихистку, або по ЄС документах.
2) Німеччина. Берлін. Потрібні жінки на прибирання в приватний дитячий садок, школи, медичні заклади, приватні квартири. Зарплата 8 євро на годину. Житло 300 із зарплати. Оформлення по польській візі та біометрії для українок.
3) Франція та Іспанія. Потрібні зварювальники напівавтомат. Зарплата від 12 є/год (нетто) на початок. Робота на кораблі, харчування та житло безкоштовно. Оформлення по польських візах та біометрії.
4) Ольденбурґ. Німеччина. Хлібокомбінат, кондитерка, сортування пляшок, склад одежі, упакування риби (копченої), робота на швейних машинках (потрібно мати уявлення, як на них шити, а не вперше бачити, всьому іншому навчать). Зарплатня 12 євро брутто. Житло 300 із зарплати. Документи: біометрія, подають українців на дозвіл на роботу
5) Німеччина. Берлін. Прибирання в піцерії. Ставка 1500. Потрібно дві піцерії прибирати. За більшу оплата 900, за меншу 600. Можна одну піцерію, за бажанням. Харчування безкоштовне в піцерії. Можна на миття посуду, чи на кухню. Житло 250. Оформлення по будь-яких документах.
6) Гановер, Дюссельдорф, Штутгарт, Кельн. Німеччина. Прибирання готелів, потрібні жінки по любих документах. З/п 8,5 за годину, плюс чайові. Житло 150 євро. Харчування можливе! Приізд на вже. З мовою беремо на ресепшн.
7) Ольденбурґ. Німеччина. Хлопці для стрижки полів для гольфу. Навчання 2 тижні, на час навчання за житло не платять та дають 25 євро щодня на їжу. Після закінчення навчання зарплата – 12 євро брутто. Житло 300 із зарплати. Документи: біометрія, подають українців на дозвіл на роботу.
8) Дортмунд. Німеччина. Склад Найк. Українці по будь-яких документах. Мужчини, жінки, пари. Зарплата 8 єгод (нетто), робочий день 9-10 годин, 5 днів в тиждень. Житло 300. (Комісіонування, пакування, підготовка до відправки, маркування, стекирування, викладка).
9) Німеччина. Земля Баварія. Потрібні три особи на монтаж сонячних батарей, з досвідом роботи! Зарплата 10 - 12 є/год, 8-10 робочих годин. Житло безкоштовне. Оформлення по польській візі.
10) Бремен. Німеччина. Потрібний штаплерист (карщик), можна бездосвіду. Зарплата 9 є/год (нетто) годину. Житло 300. Пари і чоловіки на упаковку автозапчастин (легкі до 2 кг), зарплата 7 є/год (нетто). Оформлення по будь-яких документах для українців, оформляють по тимчасовому прихистку, або без оформлення можна.
11) Німеччина. Потрібна офіціантка в Кафе. Мінімальні знання німецької чи англійської. Зарплата 12 євро брутто (приблизно 8,2 нетто). Житло 300 із зарплати. Оформлення по біометрії.
12) Німеччина. Різні міста. Демонтаж внутрішніх перегородок, стін – перед капітальним ремонтом. Зарплата 8 є/год. Житло безкоштовне, за комунальні 100 є в місяць. Оформлення по польській візі та біометрії.
13) Харен. Німеччина. Мясокомбінат (свинина). Можна з дітьми! Всі процеси вже з готовими тушами, розрізання електроножем, пакування і т.д. Потрібні чоловіки, жінки, пари. Зарплата 11 є/год (брутто), через місяць буде підняття - 12. Житло 250є. Оформлення для українців по будь-яких документах, по 24 параграфу.
14) Німеччина. Різні міста. Ферми кінні, свинні, коровячі. Зарплата 9 є/год. Житло безкоштовне. Потрібне мінімальне знання англійської, чи німецької мови. Оформлення по польській візі та біометрії.
15) Німеччина. Нюрнберг. - Склад зі збирання велосипедів. Робота в одну зміну; - посилки GLS. Позмінна робота; - склад Rewe (збір замовлень). Позмінна робота; - м'ясокомбінат. Робота в одну зміну. Потрібні хлопці та сімейні пари. Зарплата 9 є/год (нетто). 180-220 годин. Субота вихідний. Житло 300є. Оформлення по ID картах, або українці з готовими дозволами на роботу по 24 параграфу.
16) Німеччина. Потрібен масажист-фізіотерапевт. Документи будь-які. Знання англійської на побутовому рівні. Зарплатня 12 євро брутто. Житло 300.
17) Дуйсбург. Німеччина. Упаковка ковбасок. Температура на підприємстві +12. Зарплата 11 є/год (брутто). Від 160 годин вмісяць. Житло безкоштовне, по 2 чол в кімнаті. Оформлення для українців по будь-яких документах, по 24 параграфу.
18) Німеччина. Потрібні електрики. Зарлпата 11 є/год (нетто). Житло 300 є з зарплати. По будь-яких документах.
19) Харен (Німеччина). Потрібні зварювальники міг/маг. Автозавд (потрібно доварювати автомобільні рами - після робота). Зарплата від 12 є/год (нетто). Робочий день 10-12 годин. Житло 250є. Оформлення по будь-яких документах - для українців.
20) Харен (Німеччина). Потрібні оператори ЧПУ. Робота полягає в виготовленні запчастин до гідравлічних циліндрів. Зарплата від 14 є/год (нетто). Робочий день 10-12 годин. Житло 250є. Оформлення по будь-яких документах - для українців.
21) Німеччина (Gladbeck, Moers). Готелі Van Der Valk. Потрібні повара, та прибиральниці. Зарплата в поварів 1800 є/місяць (нетто), в прибиральників 1600 є/місяць (нетто). Житло безкоштовне. оформлення по повній біометрії, або польській візі.
22) (Зюльт, Хайде, Хусум, Гамбург) Німеччина. Робота в Макдональдсі, продавець в ювілерний магазин, працівники на склад, тав кафе. Зарплата від 11,15 є/год до 12,50 є /год (нетто). Чоловіки, жінки зі знанням англійської, або німецької мови – обовязково. Житло 250 – 400 євро. Оформлення тільки українців, по тимчасовому прихистку.
23) Харен. (Німеччина). Потрібні слюсарі монтажники, збирати дробільні машини по дереву. Зарплата 14 є/год (брутто). Житло 250 є. Оформлення для українців по будь-яких документах.
24) Німеччина. Кассель. На фасування борошна та на завод з виготовлення гумових ущільнювачів. Потрібні оформлені українці з дозволом на роботу. Житло знімаємо 300 євро із зарплати. Зарплата 10,90 є/год (брутто), від 40 годин в тиждень, буває і по 55 годин на тиждень.
25) Німеччина. Кельн. Сортування та пакування фруктів і овочів. Потрібно три - чотири людини. Зарплата 7 є/год (нетто) перших 4 тижні. 7,5 є/год з 4 по 10 тиждень. І 8 є/год з 11-го тижня. Без оформлення, по будь яких документах. Зарплата видається щотижня.
26) Дуйсбург, Дортмунд. Комісіонування товарів супермаркета. Українці по будь-яких документах, можна з дітьми. Мужчини, жінки, пари. Зарплата 7,5-8 єгод (нетто) залежно від позиції, робочий день 9-10 годин, 5-6 днів в тиждень. Житло 300. (Комісіонування, пакування, підготовка до відправки, маркування, стекирування, викладка).
27) Німеччина. Гамбург, Оснбарюк і інші міста. Встановлення сонячних батарей. 8 - 10 год, 6 днів на тиждень. Зарплата без досвіду від 1200 є/місяць, зарплата з досвідом від 1 року (вміти підключати, поля, підійдуть електрики) від 1500 є/місяць. Житло безкоштовне. Оформлення по польській візі.
28) Німеччина. Ольденбурґ. Склади EDEKA. Хлопці та міцні жінки. Зарплатня 12 євро брутто. Житло 300 із зарплати. Оформляють з готовими дозволами на роботу.
29) Лейпциг.Німеччина. Пакування готових деталей, сортування запчастин (контроль якості) на автозаводі Porsche. Потрібні мужчини, жінки, сімейні пари до 60 років. Робоча зміна 8-10 годин, 5 днів в тиждень, можна брати надгодини,нічних змін немає. Зарплата 10 є/год (нетто). Житло 300. Оформляють з готовими дозволами на роботу.
30) Карлсруе. Німеччина. Робота в ресторані Азіатської кухні (чоловіки, жінки). Потрібний бармен. (Може бути без досвіду, але з розмовним знанням англійської, або німецької мови, щоб порозумітись з клієнтом). І одна людина (чол, жін) на миття посуду. Зарплата ставка перший місяць 1200 є (нетто). другий 1250 є, третій і всі наступні 1300є. Робочий день 10 годин. 6 днів на тиждень, понеділок вихідний. Харчування безкоштовне в ресторані. Житло поруч. 50 є/місяць - одна, або дві людини в кімнаті. Оформлення українців по будь-яких документах, оформляють по тимчасовому прихистку.
31) Голандія. Roermond. Упаковка морозива. Жінки,сімейні пари. 9 євро за год (нетто). Житло 350 євро. Оформлення по пол візі.
32) Нідерланди. Потрібні працівники на роботу з квітами. Обов'язки: зрізати квіти, підготовка до реалізації, пакування. Зарплата 10,71 євро брутто на годину + премії. В тиждень 38-48 годин + можливість надгодин. Житло 70- 95 евро в тиждень (залежить від місцевості). Є можливість авансів. Потрібно мати з собою взуття з металевими вставками.
33) Нідерланди. Прибирання. Клінінгова компанія. Місто за погодженням, але робота тільки у великих містах. Чоловіки (прибирання території). Жінки( квартири, готелі, офіси, тц). Зарплата 8€ нетто. Житло безкоштовно. Є оформлення, на червоний хрест не треба їхати. Якщо кандидат добре працює, зарплата підвищується. Увага! Беремо з 16 років!
34) По Голландії є ще багато вакансій, з оплатою від 10 єгод нетто - на які можна оформитись, після місяця перебування в Польщі, потрібно буде виготовити зус та пессель для оформлення. А також для людей, які вже отримали вsn номер в Голландії.
35) Італія. Оформлення в Вероні; Греція острів Koрфу. Набір покоївок. Можуть бути жінки до 55 років. Робота в готелях, від клінінг фірми. Ставка 1000 є/місяць. Роб годин від 120 до 200. Житло та харчування безкоштовне. Оформлення по пол візі та біометрії.
Рубрики
Робота за кордоном
Михайло
Показати номер
Дії
В обранеВидалити з обраного