Супер Пані Полтавщини 2019

Хабло Оксана
Голоси: 109
Опис
педагог-психолог
Посисаєва Альбіна
Голоси: 95
Опис
Майстер перукарського мистецтва
Андренко Тетяна
Голоси: 57
Опис
Банківський працівник
Громова Лариса
Голоси: 25
Опис
Фінансовий директор газети "Вечірня Полтава"
Величко Маргарита
Голоси: 11
Опис
бухгалтер
Макарова Оксана
Голоси: 10
Опис
Виконавець, педагог вищої категорії "Малої академії мистецтв ім. Р. Кириченко"
Тимо Ірина
Голоси: 5
Опис
Інженер-кошторисник
Детальніше про конкурс. Натисніть сюди!
Про конкурс

Полтавське обласне відділення Українського фонду культури разом з відділом у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації при підтримці громадської організації «Полтавське земляцтво» в м. Києві проводить регіональний конкурс розуму та краси «Супер Пані Полтавщини 2019 »,як логічне завершення проведення таких конкурсів.

Мета конкурсів – утвердження образу сучасної Жінки на високому щаблі соціального признання та створення феєричного свята краси та успіху по оригінальному сценарію та режисурою за участю відомих представників культури ,театру, естради тощо.

  1. Голосувати можна один раз за кажного з учасників с одного компьютера. Спроби накрутки голосів будуть припинятися. Перевірка голосів по накрутці відбувається один раз на тиждень, та по закінченю голосування.(Голоса з одного компьютера більше 1 раза видаляються)
  2. Спроби  збільшення кількості голосів за учасника шляхом: відравки посилань друзям, прохання проголосувати у соціальных мережах та на форумах, вважаються легальними.
Партнери

Актуальні конкурси