«ПриватБанк» почав продаж залізничних квитків в усіх своїх відділеннях в Україні

Від сьогоднішнього дня "Приватбанк" впровадив нову послугу - продаж залізничних квитків через усі 3 357 відділень банку в Україні.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі "Приватбанку".

Процедура придбання квитків через відділення банку аналогічна традиційним касам.

"У більшості випадків відділення "Приватбанку" знаходиться до жителів ближче, ніж залізничний вокзал, особливо у віддалених невеликих містах або селах", - зазначив заступник голови правління "Приватбанку" Юрій КАНДАУРОВ.

У "Приватбанку" можна купити залізничні квитки на будь-який з наявних напрямів по Україні з попереднього продажу за 45 днів і в день поїздки. Сплатити купівлю квитка можна пластиковою картою або готівкою. Після бронювання і оплати клієнт отримує електронний залізничний квиток - чек з вказівкою напрямку, дати і часу поїздки, вартості квитка. По цьому чеку "звичайний" квиток на фірмовому бланку залізниці можна отримати без черги у будь-якій касі вокзалу не пізніше, ніж за 1 годину до відправлення потяга.

У жовтні "Приватбанк" також запустив послугу онлайн-купівлі залізничних квитків через Інтернет-банк Приват24 і однойменне платіжне застосування для смартфонів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов