На одному зі складів області досі зберігається більше 460 тонн отрутохімікатів

У Полтавській області 1 грудня 2011 року розпочався другий етап утилізації  невизначених та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин.

Зараз проводяться підготовчі роботи для вивезення непридатних пестицидів зі складу ВАТ «Хорольська сільгоспхімія», де зберігається найбільша кількість отрутохімікатів – понад 460 тонн. Фахівці Міністерства надзвичайних ситуацій України з Кіровоградської області вже перезатарили  60 тонн рідких пестицидів. Підготовлено для вивезення 1115 бочок. Непридатну хімію почнуть вивозити з району вже після 12 грудня.

На проведення даних робіт з обласного  фонду охорони навколишнього природного середовища додатково затверджено 4,0 млн. гривень.

Загалом відповідно до регіональної цільової «Програми поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин на 2011-2013 роки» на вивезення отрутохімікатів з Полтавщини у 2011 році з державного бюджету було виділено 4,5 млн. гривень та з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища затверджено кошти у сумі 8,0 млн. гривень.

Протягом вересня-жовтня цього року за межі України вже було вивезено 276,302 тонни твердих та 31,7 тонни рідких отрутохімікатів з Великобагачанського, Гадяцького, Глобинського, Диканського, Котелевського, Миргородського, Решетилівського, Чутівського та Шишацького районів.

За статистикою, в області до початку утилізації налічувалося понад 760 тонн отрутохімікатів. Проте, як показав досвід роботи по утилізації хімічних засобів захисту рослин на першому етапі, фактична наявність їх на складах відрізняється від облікованих даних. За останньою інформацією з міст та районів області, реальна кількість непридатних пестицидів перевищує 1100 тонн.

Але незважаючи на це, впродовж наступних двох років обласна влада  планує повністю очистити Полтавську землю від небезпечних отрутохімікатів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов