Полтавські ялинки обладнали чіпами

Відтепер новорічні ялинки продаються з обов’язковим чіпуванням. Про це повідомив начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Тараненко під час зустрічі з журналістами.

Він наголосив, що на самих деревах - спеціальні бирки зі штрих-кодом, де міститиметься інформація про походження хвойного насадження.

Вони кріпляться у верхній частині деревця з забезпеченням доступності огляду.

Зняти їх без пошкодження кріплення неможливо.

- Наявність таких бирок допоможе зменшити незаконну заготівлю новорічних ялинок, - зазначив Юрій Миколайович.

- Завдяки їм можна дізнатися інформацію з якого лісгоспу походе дерево.

Автентичність бирок перевірятимуть із допомогою спеціального пристрою лазерного сканування штрих-кодів.

Усі полтавські ялинки заготовляють зі спеціальних новорічних плантацій, дерева екологічно чисті та безпечні для здоров'я, оскільки не обробляються ніякими хімічними засобами. Тому чимало підприємців закуповують полтавські ялинки з Дніпропетровська, Харкова, Донецька, Дніпродзержинська та інших міст.

У передноворічні дні зростає вірогідність незаконних рубок у соснових молодняках, що може завдати значної шкоди лісовому господарству.

Вже сьогодні спостерігається підпільна заготівля ялинок.

Тому згідно з наказом Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства № 464 від 28.11.2011 " Про посилення на території області охорони хвойних насаджень від незаконного вирубування в передноворічний період 2012 року " організовані спеціальні бригади з числа державної лісової охорони та з залученням працівників УМВС, держуправління екології і працівників ЗМІ.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов