У Полтаві хочуть підняти ціни на проїзд у транспорті

Вартість однієї поїздки в тролейбусах складатиме 1,25 грн., в автобусах і маршрутках її зрівняють до 1,75 грн.

Відповідний проект розпорядження міськвиконкому з’явився на сайті Полтавської міської ради днями у рубриці «Обговорення».

У документі «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава» йдеться про суб’єктів господарювання всіх форм власності та їхній транспорт у звичайному режимі руху. Нагадаємо, «Полтавщина» робила моніторинг і з’ясувала, що ціни на проїзд в Полтаві складають від 50 коп. до 2 грн. При чому тоді, у березні 2011-го, 2 грн. перевізники брали незаконно.

Отже «свіжим» проектом розпорядження передбачається встановити вартість однієї поїздки в тролейбусі у 1,25 грн., а також зрівняти її в усіх автобусах і маршрутках, вийшовши на 1,75 грн.

При цьому ціна на пільговий проїзд для учнів та студентів складатиме 1 грн. (за винятком маршруту № 19 — «Кільцевий» через Юрівку).

Що стосується вартості проїзного квитка тривалого користування при перевезенні пасажирів у тролейбусах, то вона складатиме:

  • для учнів шкіл — 18 грн. на місяць;
  • для студентів денної форми навчання — 26 грн. на місяць;
  • для громадян — 51 грн. на місяць;
  • для службових поїздок працівників підприємств, установ та організацій — 75 грн. на місяць.

Проект розпорядження «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у пасажирському транспорті м. Полтава» вступить у силу після обговорення, підписання мером Олександром Мамаєм та публікації у газеті «Полтавський вісник». Та коли саме — поки що невідомо.

Нагадаємо, протягом цього року міський голова Полтави кілька разів обіцяв, що вартість проїзду в електротранспорті не зміниться і складатиме 1 грн. Останній раз — під час урочистостей з нагоди пуску на лінію 10-ти нових тролейбусів «Богдан». Він також зазначив в інтерв’ю власній прес-службі наприкінці жовтня:

— І, що теж важливо: ті, для кого вартість проїзду 1,75 гривні є зависокою, зможуть пересуватися містом за 1 гривню на нових «Богданах».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов