У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО)

Сьогодні у полтавському дендропарку полтавці, які зробили значимий внесок в розвиток міста долучилися до висадки Іменної Алеї.

Відомі полтавці зібралися разом, щоб відновити втрачену ділянку в Дендропарку. Через різні причини, безповоротно було втрачено близько двохсот дерев, сьогодні було висаджено 28 саджанців. Планується, що дана ініціатива буде продовжуватися.

 В урочистій церемонії висадки дерев взяли участь: знатні земляки, керівники регіону та міста, відомі політики, вчені, медики, педагоги, промисловці, фінансисти і бізнесмени-меценати, герої АТО, провідні медійники, зірки шоу-бізнесу та гості міста.

У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 1

 У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 1

У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 2

 У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 2

«Цей Дендропарк висадили  близько 50 років тому. Потрібно постійно оновлювати і поповнювати дерева. Щоб цю ідею продовжувати, потрібні організатори. Сьогодні організаторами заходу виступає дніпропетровська компанія. А взагалі, організовувати має мерія, місцеві органи. Сьогодні ми відновимо алею, яка зникла. Ми висадимо близько 30 дерев, а втратили більше двохсот. Але головне – почати, а далі буде», - поділився своїми думками один з учасників заходу Олександр Козуб.

У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 3

 У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 3

Крім того, справжнє свято влаштували для малечі. Найменших гостей свята розважали невгамовні Фіксики, малюки вчилися власноруч виготовляти браслети і насолоджувалися виступом лялькового театру. Все це супроводжувалося конкурсами, забавами і звичайно ж подарунками від спонсорів та партнерів свята.

Ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля теж долучився до заходу. Він має величезний досвід саджання дерев і навіть не пам’ятає, скільки дерев він посадив за своє життя. «Природа завжди потребує такого ж поважного ставлення, як свого часу вона сприяла розвитку людини. Якщо людина дивиться в майбутнє, то маємо дивитися, що ми залишимо після себе. Я думаю, кожен має посадити дерево і не одне, - розповів Олексій Олексійович, - хотілося, щоб Алея стала символом гуртування громади, тому що, серед присутніх багато керівників і представників політичних сил, але вони сьогодні мовчать про свої політичні уподобання. Можливо, ця Алея і породить таку традицію, що треба не говорити, яка партія чи кандидат кращий, а просто обєднуватися».

У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 4У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 4У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 4

Директор ресторану «Cinzano», Максим Козак не лише долучився до заходу, а й пригощав відвідувачів стравами, приготованими на мангалі. «Це чудово, що відбуваються такі заходи. Адже Дендропарк в останні роки був неактивним і люди в нього не ходили. А таким чином, він стане більш популярним», - наголосив ресторатор.

Партнерами проекту виступають: кав'ярня «Львівська кав'ярня», студія флористики і декору Світлани Душенок, фітнес-клуб «Вітамін», бренд Luciano Carvari, продуктовий маркет «Еко-продукт», ресторан «Cinzano», стоматологічна клініка «Ортекс», студія дитячих свят «Шоу-театр «ЖаКо», Навчальний Центр «PERMANENT-STYLE UKRAINE».

У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 5 У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 5

Директор Дендропарку Михайло Шлафер розповів присутнім історію парку, та його значення для міста: «Наш проект «Дендропарк відроджуємо разом» підхопив ідею відновити утрачені колекції дерев. У нас була Алея Туй, ми теж почали її відновлювати. Коли я побачив список, які наші підприємці запропонували  відновити, як колекцію. Дійсно – це дуже приємно. Ми отримали для себе 50-річний парк і ми маємо залишити його своїм нащадкам. І сьогодні, якщо ми висадимо по одному дереву, ми залишимо після себе не просто пам’ять, а колекцію. Ми будемо продовжувати такі акції щороку».

У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 6У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 6У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 6У Полтаві посадили Іменну Алею (ФОТО) (фото) - фото 6

 Більше фото дивіться за посиланням.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов