«Самопоміч» в Полтаві провела відкритий чемпіонат з армспорту

17 жовтня в Полтаві відбувся відкритий чемпіонат міста з армспорту. Ініціатором проведення турніру став майстер спорту з армспорту та кандидат в депутати міської ради Полтави від ПП «Об’єднання «Самопоміч» Дмитро Сенчакович.

Змагання проходили в абсолютній ваговій категорії, тобто змагатися між собою могли спортсмени абсолютно різних вагових категорій. Проходило змагання на у актовому залі Полтавського Автоагрегатного заводу.

«Абсолютну вагову категорію ми обрали, щоб була змога краще підготуватися до кубку України, який пройде з 21 по 23 жовтня в Харкові. В кожній ваговій категорії кубку Полтави був свій переможець, але так як на змаганнях з Кубку України буде лише один чемпіон, ми вирішили цими змаганнями підготувати спортсменів боротися з більш сильними суперниками. Тут потрібно використовувати свою техніку та швидкість у реальних умовах, бо на тренуваннях це зробити дуже важко. Більшість учасників змагань – члени збірної команди області», - розповів організатор змагань Дмитро Сенчакович.

Допомогу в організації чемпіонату надали представники полтавської обласної політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

«У «Самопомічі» є чіткий принцип самореалізації. Один з організаторів даного змагання – Дмитро Сенчакович. Він це робив завжди і буде робити й після цього. Бо він сам є майстром спорту з армспорту. Тому в такі моменти ми його підтримуємо, - розповів кандидат на посаду міського голови Полтави від «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Окіпнюк. – Дійсно, треба робити такі заходи. І не тільки з армспорту, а робити так, щоб молодь привчалася до спорту. Добре, що зараз молодь вже більше звертає на такі заходи, ніж на пиво».

Перемогу серед жінок святкувала чемпіонка світу Марина Левченко. У чоловіків перемогу святкували в категорії до 80кг Денис Матяш, понад 80 – Сергій Калініченко. Переможці та призери отримали пам’ятні призи та медалі з рук Ігоря Окіпнюка.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов