До уваги полтавців: як перевірити ваше включення до списку виборців

25 жовтня пройдуть місцеві вибори. Щоб не потрапити в ситуацію, коли на виборчій дільниці вашого прізвища немає в списку виборців варто провести не важку перевірку. Списки виборців складаються на основі даних Державного реєстру виборців.

Вам варто приділити особливу увагу перевірці вашого включення до списку виборців у разі, якщо ви нещодавно:

- змінювали місце проживання

- змінювали прізвище

- досягли повноліття і вперше голосуватимете на виборах 25 жовтня 2015 року

Памятайте, що, згідно із Законом, громадяни України мають право голосувати на місцевих виборах та обирати представників до органів місцевого самоврядування від певної територіальної громади, якщо вони належать до цієї територіальної громади. Для цього громадянин повинен мати офіційно зареєстроване місце проживання ("прописку") у межах відповідної громади.

До уваги полтавців: як перевірити ваше включення до списку виборців (фото) - фото 1

Більше інформації дивіться на сайті.

Нагадаємо, на посаду міського голови Полтави балотується 18 кандидатів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов