За що пенсіонери аплодують Мамаю під час акції з роздачі цукру (ВІДЕО)

Один з глядачів передав ГромадськомуТБ.Полтава відеозапис, зроблений під час акції з роздачі цукру пенсіонерам в офісі «Совісті України».

Як виявилося, підкуп виборців супроводжується ще й промовою міського голови, який бажає бути переобраним на наступний строк.

Зокрема, Олександр Мамай розповідає аудиторії про те, який він гарний сім'янин, як його хвилює ситуація на сході країни та як він втомився від постійних "шоу", що відбуваються в міській раді. Чим ще намагається привабити своїх потенційних виборців діючий голова міста, дивіться та слухайте у відеосюжеті.

Нагадаємо, в офісі політичної партії «Совість України» полтавцям літнього віку до дня народження вручають по 8 кг цукру. Перш ніж отримати свої «солодкі подарунки», пенсіонери мають зареєструватися, одержати талончик та переглянути фільм про Полтаву з елементами неприхованого піару міського голови Полтави Олександра Мамая.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов