Білл Гейтс вклав кошти в холдинг, до якого входить полтавський олієекстраційний завод

Білл Гейтс, один із найбагатших людей планети, вирішив вкласти частину свого статку в розвиток аграрної галузі України. Стало відомо, що він придбав п'ять відсотків акцій, які належать "Кернел Груп", найбільшому виробникові соняшникової олії в Україні.

Про це повідомили в прес-службі "Кернел Груп".

Акції придбав фонд Cascade Investment, яким управляє мільярдер. За повідомленнями представників "Кернел Груп", у розпорядження фонду перейшло майже чотири мільйони акцій - це близько п'яти відсотків статутного капіталу холдингу.

На українському ринку "Кернел" є основним постачальником олії, починаючи з 1994 року. До складу найбільшого холдингу входять три підприємства - Вовчанський ОЕЗ, Приколотнянський ОЕЗ і олієекстракційний завод у Полтаві. Компанія займається не тільки виробництвом олії, а й володіє елеваторами, де зберігаються олійні й зернові культури. Олія виробництва "Кернел" відома не тільки в Україні, а й в інших країнах. Її випускають під марками "Чумак Золота", "Стожар" і "Щедрий Дар".

Білл Гейтс є засновником і власником фонду, однак зараз всіма справами займається його "права рука" Майкл Ларсон, який також відповідає й за фінанси фонду. Недавно американського мільярдера назвали не тільки найбагатшою людиною на планеті, а й персоною, що викликає повагу жителів усіх країн.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов