Антимонопольний комітет оштрафував полтавських охоронців

ТОВ «Антарес-2000» і ТОВ «Полтава-Бізнес-Безпека» узгодили свої дії, щоб спотворити результати торгів

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ТОВ «Антарес-2000» і ТОВ «Полтава-Бізнес-Безпека» (м. Полтава) загалом на 20 тис. грн. Як повідомляється на офіційному сайті АМКУ, штраф накладений за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів. Як встановило Відділення, товариства узгодили тендерні пропозиції під час проведення Полтавським міським будинком культури торгів із закупівлі послуги з охорони адміністративних приміщень. Відповідачі визнали порушення та зобов’язалися сплатити штраф до державного бюджету.

Окрім цього АМКУ зафіксував антиконкурентні дії з боку органів влади. Зокрема з боку виконкому Кременчуцької міської ради. Як показало розслідування, виконком затвердив положення про порядок надання послуг у сфері телекомунікацій, окремі пункти якого суперечили нормативно-правовим актам. При цьому, виконком не погодив документ з Відділенням, як це передбачено законодавством. Виконком зобов’язався підготувати нову редакцію зазначеного положення і передати в АМКУ на погодження.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать