Ракета, якою збили малазійський «Боїнг», була виготовлена в Полтаві - російські ЗМІ

Звинувачений у шпигунстві проти Росії екс-директор радянського оборонного заводу Юрій Солошенко отримав в Московському міському суді 6 років суворого режиму.

Учора, 14 жовтня, Московський міський суд (суддя Андрій Расновский) визнав колишнього директора українського заводу «Знамя» 73-річного Юрія Солошенко (1942 р.) винним у шпигунстві на користь України (ст. 276 КК РФ) і засудив його до шести років ув'язнення з відбуванням у колонії суворого режиму, повідомляють російські ЗМІ,

При винесенні вироку судом було застосовано принцип нижчої межі — кримінальна стаття КК РФ про шпигунство передбачає покарання від 10 до 20 років позбавлення волі. Також, згідно з вироком, до вступу вироку в законну силу Юрій Солошенко залишиться під арештом. У дохід держави мають бути спрямовані 6 тисяч доларів, які підсудний збирався використовувати для вчинення злочину.

У зв'язку з тим, що матеріали справи містять гриф «таємно», оголошення вироку, як і сам судовий процес, проходило в закритому режимі. На оголошенні вироку не був присутній консул України. Сам засуджений визнав свою провину і не збирається оскаржити вирок.

"Судячи з усього, ракета, яка збила малайзійський «Боїнг» в небі над Донбасом 17 липня 2014 року, була оснащена саме системою, розробленої і виготовленої на полтавському заводі «Знамя»" - повідомляє одне з виданнь.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов