У Полтаві вшанували бійців, які загинули в зоні АТО

15 полтавців віддали своє життя за збереження миру та цілісність Батьківщини. Сьогодні, в День захисника України полтавці зібралися на Алеї Слави на Центральному кладовищі, щоб вшанувати їх світлу пам'ять. 

На Алеї Слави центрального цвинтаря міста вічним сном спочивають захисники України, які віддали своє життя за рідну землю, виконуючи громадянський обов'язок в зоні антитерористичної операції. Святий та непорушний обов'язок кожного полтавця, кожного українця – шанувати великий подвиг, не сміти забути славних синів країни.

Згадаємо поіменно кожного загиблого полтавця:

– Терехов Григорій Анатолійович;

– Лимарь Сергій Вікторович;

– Максимов Олександр Євгенович;

– Боняківський Валерій Євгенович;

– Гречко Дмитро Миколайович;

– Фролов Олександр Миколайович;

– Грицай Антон Юрійович;

– Синюк Денис Сергійович;

– Біліченко Геннадій Васильович;

– Чепіга Микола Миколайович;

– Цедік Антон Ігорович;

– Мочалов Олександр Ігорович;

– Горячевський Олександр Олександрович;

– Горбенко Святослав Сергійович;

– Коряк Дмитро Володимирович.

У День захисника України світлу пам'ять тих, хто відійшов у вічність, вшанували хвилиною мовчання. До портретів та пам'ятників воїнів, хто похований на Алеї Слави, хто похований поряд з близькими за межами Полтави – лягли квіти.

Герої не вмирають! Вони живуть доти, доки про них пам'ятають. Спомин про їх подвиг – навіки у наших серцях…

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов