Кандидати в мери Полтави Віра Маслак та Олег Слизько розповіли, чому хочуть бути міським головою та звідки взяли кошти на вибори

За 12 днів до місцевих виборів 2015 на Полтавському Громадському стартував новий проект під назвою «Хочу до влади».

У рамках проекту журналіст Анатолій Мележик у прямому ефірі спілкується з кандидатами на посаду міського голови. Дізнаватися всю правду про претендентів на мерське крісло йому допомагають журналісти інших полтавських незалежних ЗМІ. Форматом передбачено участь в одній програмі одразу двох кандидатів, тож глядачі мають можливість спостерігати дебати в режимі реального часу.

Гостями першого випуску програми «Хочу до влади» стали: кандидат від партії «Республіка» Олег Слизько та самовисуванка Віра Маслак. Із журналістів у шоу взяли участь Андрій Іванов (газета та інтернет-видання «Коло») та Ігор Литвиненко (інтернет-портал 0532.ua).

Учасники дебютної програми обговорювали деталі своїх передвиборчих програм, доводили, чому саме вони мають очолити місто, а також вирішували, хто з кандидатів на посаду міського голову Полтави «самий красивий». Деталі у відео.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов