З Полтавщини вивезуть більше тисячі бочок з небезпечною отрутою

Незабаром з найбільшого складу отрутохімікатів в області будуть вивозити непридатні хімречовини

У Полтавській області розпочався другий етап утилізації невизначених та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин.

Зараз проводяться підготовчі роботи для вивезення непридатних пестицидів зі складу ВАТ «Хорольська сільгоспхімія», де зберігається найбільша кількість отрутохімікатів — понад 460 тонн. Фахівці Міністерства надзвичайних ситуацій України з Кіровоградської області вже перезатарили 60 тонн рідких пестицидів. Підготовлено для вивезення 1115 бочок. Непридатну хімію почнуть вивозити з району вже після 12 грудня.

На проведення даних робіт з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища додатково затверджено 4 млн. гривень.

Загалом відповідно до регіональної цільової «Програми поводження з непридатними хімічними засобами захисту рослин на 2011-2013 роки» на вивезення отрутохімікатів з Полтавщини у 2011 році з державного бюджету було виділено 4,5 млн. гривень та з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища затверджено кошти у сумі 8,0 млн. гривень.

Протягом вересня-жовтня цього року за межі України вже було вивезено 276,302 тонни твердих та 31,7 тонни рідких отрутохімікатів з Великобагачанського, Гадяцького, Глобинського, Диканського, Котелевського, Миргородського, Решетилівського, Чутівського та Шишацького районів.

За статистикою, в області до початку утилізації налічувалося понад 760 тонн отрутохімікатів. Проте, як показав досвід роботи по утилізації хімічних засобів захисту рослин на першому етапі, фактична наявність їх на складах відрізняється від облікованих даних. За останньою інформацією з міст та районів області, реальна кількість непридатних пестицидів перевищує 1100 тонн.

Але незважаючи на це, впродовж наступних двох років обласна влада планує повністю очистити Полтавську землю від небезпечних отрутохімікатів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать