Група осіб пікетувала Полтавську обласну прокуратуру (ФОТО)

Сьогодні, 13 жовтня, у стін обласної прокуратури зібрався невеликий пікет. Люди, які прийшли до будівлі Полтавської обласної прокуратури, щоб вимагати закриття свинокомплексу, який знаходиться в селі Білики Кобеляцького району.

Головний аргумент для того, щоб закрити підприємство – це екологія. За словами пікетників, свинокомплекс нищить екологію села і забруднює навколишнє середовище.

«В 11 році, коли розпочинали будівництво, тоді треба було бити величезну тривогу і не допустити цього будівництва. Та на превеликий жаль, тодішній голова Полтавської ОДА приклав усі зусилля, для того, щоб народити цей свинокомплекс – цю атомну екологічну бомбу в селищі Білики», - розповіла одна з учасниць пікету Лідія Плужник. За її словами проблема свинокомплексу зі зміною влади нікуди не зникає.

Група осіб пікетувала Полтавську обласну прокуратуру (ФОТО) (фото) - фото 1

До пікету долучилися місцеві депутати. Зокрема, Олександр Бажан депутат Кобеляцької районної ради заявив, що бачить декілька шляхів розв’язання проблеми.

Ще один депутат райради і по сумісництву член екологічної комісії Микола Антонов заявив, що після Майдану чиновники пообіцяли вирішити проблему, збирали чисельні екологічні комісії та комітети. Проте ніякого вирішення питання не було запропоновано.

Група осіб пікетувала Полтавську обласну прокуратуру (ФОТО) (фото) - фото 2

«Питання по Біликах так і не було вирішено, хоча в квітні  нас збирали і я, як член  екологічної комісії  був присутнім на засіданні в  приміщенні свинокомплексу і нам пообіцяли, що питання з викидами будуть вирішені. Резервуари, куди зливаються нечистоти мали бути реконструйованими. А пройшло вже більше півтора року, а нічого не змінилося», - наголосив Антонов.

Після пікету, ініціативна група пішла на прийом до представників обласної прокуратури, проте представників преси на зустріч не пустили.

Група осіб пікетувала Полтавську обласну прокуратуру (ФОТО) (фото) - фото 3 Група осіб пікетувала Полтавську обласну прокуратуру (ФОТО) (фото) - фото 3

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов