До Прокуратури Полтавщини найбільше звертаються з приводу незаконних дій правоохоронців

В 2015 році до обласної прокуратури надійшло більш ніж десять тисяч звернень. Якщо порівнювати з минулим роком, то кількість звернень зменшилася на 13,3%.

«У зв’язку із набранням чинності нового Закону України «Про прокуратуру» органи прокуратури наразі не наділені повноваженнями здійснювати перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів. Тому є закономірним, що кількість звернень до прокуратури зменшується», - зазначила начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів прокуратури Полтавської області Катерина Діденко.

За її словами, більшість звернень стосувалися досудового розслідування. Люди скаржилися на незаконні, на їх думку, постанови органів внутрішніх справ про закриття кримінального провадження, відмови у внесенні відомостей про злочин до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Також чимало скарг надійшло з питань представництва інтересів громадян та держави в суді; дотримання законів при виконанні судових рішень; додержання вимог кримінально-виконавчого законодавства.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов