На Полтавщині за порушення навантаження автомобілів водіям нарахували 32 тисячі євро штрафів

З 1 липня на автодорогах Полтавщини зафіксовано 29 випадків порушення встановлених норм габаритно-вагового контролю. Водіям виписані штрафи на суму в 32 тисячі євро.

З 1 липня 2015 року у зв’язку із закінченням терміну дії мораторію на здійснення перевірок працівниками Укртрансінспекції на дорогах Полтавщини Службою автомобільних доріг відновлено роботу габаритно-вагового контролю.

На пересувних пунктах габаритно-вагового контролю, які розташовані на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський км. 394+750 біля поста № 1 ДАІ у Чутівському районі та км. 207+450 біля поста № 3 ДАІ у Лубенському районі, працівниками ДП “Полтавський облавтодор” за три місяці проведено понад 1000 зважувань, з яких у 29 випадках виявлено порушення встановлених норм. За виявленні порушення норм навантаження нараховані штрафи на загальну суму понад 32 тис. євро. Працівниками «Укртрансінспекції» надіслано до Прокуратури в Полтавській області вимога про сплачування порушниками штрафів. До Державного бюджету України водіями, які порушили законодавство України, перераховано 11тис. 150 грн. з підтвердженими платіжними документами.

Працівники «Укртрансінспекції» разом з ДП “Полтавський облавтодор” здійснювали габаритно-ваговий контроль вантажного автотранспорту не лише вдень, а й вночі.

Служба автомобільних доріг висловлює подяку працівникам Управління Укртрансінспекції України в Полтавській області за небайдужу позицію до дорожньої галузі Полтавщини в збереженні автомобільних доріг загального користування від передчасних руйнувань великоваговими транспортними засобами не тільки в Полтавській області, а й по всій Україні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов