До кінця тижня в усіх районах Полтавщини запрацюють Центри допомоги учасникам АТО

До 16 жовтня у всіх районах області мають бути створені Центри допомоги учасникам АТО.

Відповідне доручення голова Полтавської ОДА Валерій Головко дав керівникам райдержадміністрацій під час щотижневої апаратної наради. Центри в районах функціонуватимуть за зразком обласного, розташованого у кімнаті 121 на першому поверсі адмінбудівлі. До речі, його керівником призначено учасника антитерористичної операції на Сході України Валерія Довженка.

Нагадаємо, що центри працюватимуть за принципом «єдиного вікна». Тут учасники антитерористичної операції, родини загиблих бійців зможуть отримати вичерпну інформацію, консультацію та допомогу щодо надання статусу учасника АТО, отримання матеріальної допомоги, оздоровлення, постановку на квартирну чергу чи отримання житла, вирішення проблем із наданням земельної ділянки тощо.

За словами координатора проекту з боку волонтерських організацій Ірини Каптур, у роботі таких центрів увага звертатиметься не на кількісних показниках, а на якості обслуговування. Волонтери навіть розробили спеціальну анкету, яку заповнюватимуть учасники АТО. У цій анкеті ставитимуть оцінку за роботу волонтерам і державним органам влади.

— Центри допомоги учасникам АТО — це пріоритет у роботі як голів райдержадміністрацій, так і міських голів, — наголосив Валерій Головко. —Проаналізувавши роботу керівників районів можу стверджувати: там, де голова на своєму місці, там проблеми демобілізованих захисників вирішуються оперативно. Ми не повинні забувати, що ці люди — захисники Вітчизни, герої — і ставлення до них має бути відповідне. Ми разом повинні докласти всіх зусиль, щоб мирне життя учасників АТО було комфортним.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов