У Полтавському дендропарку з'явилася пара чорних лебедів (ФОТО)

На вихідних команда «Рідне місто» подарувала Дендропарку другу пару лебедів та влаштувала концерт бардівської пісні.

Ініціатор заходів Оксана Деркач зазначила:

— Дендропарк відроджується, і сьогодні він наповнений музикою. Як ми і обіцяли, віднині в білих лебедів Наталки й Петра з’явилися друзі – пара чорних лебедів. Порадившись, ми вирішили, що назвемо їх Юнона і Авось – на честь кораблів з легендарної рок-опери Рибнікова і Вознесенського. 

На багатолюдний захід завітав почесний гість — кандидат на посаду Полтавського міського голови, лідер партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко.

— У повсякденному житті людей не місце політиці й усім суміжним гострим темам, — наголосив він. — Повинні бути спокій і впевненість у завтрашньому дні. І такі масові заходи всіляко цьому сприяють, об’єднуючи громаду, надихаючи на майбутні звершення.

У Полтавському дендропарку з'явилася пара чорних лебедів (ФОТО) (фото) - фото 1 У Полтавському дендропарку з'явилася пара чорних лебедів (ФОТО) (фото) - фото 1 У Полтавському дендропарку з'явилася пара чорних лебедів (ФОТО) (фото) - фото 1

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов