Яку середню зарплатню прогнозують полтавцям наступного року

Якщо цього року середня заробітна плата у Полтаві зросла на 19% і становить 2460 грн, то у 2012 за прогнозами вона має збільшитися до 2829 грн, - повідомила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ольга Борисенко.

Рівень безробіття ж в обласному центрі очікують на рівні цього року.

Такі показники передбачені у «Програмі економічного і соціального розвитку м. Полтава на 2012 рік та основних напрямів розвитку на  2013-2014 роки».

Затвердженням її стартувала сьогодні 16 сесія Полтавської міської ради шостого скликання.

Загалом програма включає 29 цільових галузевих програм, які фінансуватимуться різними підрозділами міськвиконкому.

Проте вона викликала обурення депутата Олександра Козуба.  На його думку її не можна назвати програмою розвитку.

"Це досить серйозний документ на 2012 рік, проте ми бачимо, що в ній вже зараз заплановане зменшення бюджету на 0,1% та зменшення малого бізнесу на 5%", - зазначив Козуб.

Міський голова Олександр Мамай погодився надалі врахувати пропозиції та все ж проголосувати за програму.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов