На Полтавщині триває ліквідація прориву на газопроводі

У Лохвицькому районі триває ліквідація прориву на газопроводі.

Нагадаємо, про витік газу під тиском у полі поблизу села Свиридівка Лохвицького району до райвідділу міліції повідомили зранку 9-го жовтня.

При виїзді на місце події було встановлено, що у вказаному місці працівники газовидобувної фірми проводили розконсервування газової скважини. У ході проведення технічних робіт відбувся розрив труби і витік газу під тиском.

За попередньою інформацією, фонтан із газом сягав до 10-ти метрів заввишки.

В ГУ ДСНС України в Полтавській області повідомили, що протягом доби 10.10.2015 року проводились роботи по ліквідації газоводовиявлення на законсервованій свердловині №6 Свиридівського родовища. "Підготовлено обладнання по проведенню робі на свердловині, встановлено 3 ємності по 50 м.куб., з буровим розчином та 1 ємність 50 м.куб., для цілей пожежогасіння, встановлено 4 ствола «Б» для попередження спалаху під час ліквідації аварії, метрологічним відділенням АРЗ СП постійно здійснюється моніторинг рівня загазованості повітря найближчих населених пунктів, рівень загазованості в межах гранично-допустимої концентрації. На місці події залучено 5 од. техніки та 28 чол. особового складу ГУ ДСНС Украйни у Полтавській області. Роботи будуть продовжені 11.10.2015 року", - йдеться в повідомленні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов