• ТМ. «Ворскла» перемогла «Металіст»
18:24, 10 жовтня 2015 р.

ТМ. «Ворскла» перемогла «Металіст»

Під час перерви в Полтаві місцева "Ворскла" провела товариський матч з харківським "Металістом". Перемогу, як і в сезоні, відсвяткували полтавці - 2:1.

Голи: Ковпак, 26, Громов, 69 - Прийомов, 75 (пен.)
«Ворскла»: Вічний, Сімінін (Квасний, 82), Дитятьєв, Даллку (Є. Ткачук, 46), Сапай, Громов, Чеснаков, Скляр, Ковпак (Одарюк, 77), Шиндер (А. Ткачук, 46), Баранник.
«Металіст»: Погорілий, Нойок, Курілов (Зубейко, 46), Рижук, Путівцев, Ковальчук, Назаренко (Ю. Ткачук, 78, Чурко (Родіч, 66), Льопа, Бобко, Прийомов.
«Ворскла» відразу ж почала цю товариську зустріч з атак на ворота суперників. Кілька небезпечних навісів підряд мав нейтралізовувати захист харків’ян. Надалі перший тайм проходив академічно, без будь-яких різких поворотів сюжету. Запам’ятався випад «Ворскли» коли Сапай вивів на оперативний простір Ковпака, Олександр намагався віддати далі у центр, але захисники перервали цю атаку. Трьома хвилинами пізніше, Бараннік пробивав головою, після навісу справа – Погорілий зафіксував м’яча.
«Ворскляни» змогли забити в середині першого тайму. Ковпак у стрибку пробив ногою у дотик, трансформувавши пас зліва від Громова у гол – 1:0. Ще кілька хвилин і Бараннік знову пробиває головою – мимо. «Ворскла» продовжувала атакувати. Громов виходив один на один з воротарем «Металіста», але, після удару Артема, Погорілий забрав м’яч в руки.
Під кінець першого тайму роботи було і у Яна Вічного. Втім серію із трьох ударів молодий воротар «Ворскли» відбив.
На сьомій хвилині другого тайму мав момент Громов. Він отримав м’яча, який перетнув увесь штрафний майданчик та сильно пробивав по воротах – повз. Надалі по воротах з дальньої дистанції небезпечно пробивав Чеснаков, але м’яч пройшов вище поперечини. Ще кілька хвилин – і захисники «Металіста» врятували свої ворота вибивши м’яча з лінії воріт, після небезпечного кутового у виконанні «Ворскли».
Гол, як кажуть, назрівав, і, зрештою, визрів. Громов отримав чудовий гострий пас, втік від трьох опонентів, і «покотив» м’яча у дальній кут – 2:0. Харків’яни достатньо швидко відігралися. Пенальті реалізував Володимир Прийомов, за фол проти свого одноклубника у штрафному – 2:1. Полтавці відповіли небезпечним ударом Чеснакова здалеку – м’яч пройшов поруч зі стійкою.
Надалі насправді небезпечних моментів у матчі не виникало. Фінальний свисток зафіксував перемогу «Ворскли» - 2:1.