В Полтаві з’явився новий центр допомоги учасникам АТО

В Полтаві пройшла координаційна нарада з керівниками профільних департаментів та управлінь щодо роботи дорадчо-консультативного Центру допомоги учасникам АТО. На нараді було представлено керівника Центру Валерія Довженка.

Про це на власній сторінці у Facebook повідомив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

«У кожному департаменті визначено співробітника — не нижче посади начальника відділу чи заступника, тобто людину, яка може надати фахову допомогу і відразу вирішити проблему, а не переадресовувати запитання. Тобто учасник АТО звертається до консультанту Центру з певною проблемою, той зв’язує його із співробітником профільного департаменту, співробітником Держгеокадастру, Центру зайнятості тощо. Ідеальний варіант — якщо проблема розв’язуватиметься у режимі онлайн. Максимальний термін на відповідь — не більше 5 днів. Що стосується земельних питань (а на сьогодні це чи не найбільша проблема), якщо їх не вирішуватиме Держеокадастр — звертатимемося до прокуратури. Тим більше, що у прокурора є політична воля розрубати цей гордіїв вузол», - повідомив Головко.

Також голова ОДА пообіцяв, що до 16 жовтня аналогічні центри запрацюють у всіх районах області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов