У Полтаві кандидати в мери і депутати скаржаться, що їм перешкоджають вести агітацію

Начальник УМВС Полтавської області Олег Бех відзвітував перед журналістами про перебіг передвиборчої компанії у Полтаві та області.

За його словами на даний момент зареєстровано 25 заяв, всі вони внесені до єдиного державного реєстру досудових розслідувань, відкриті кримінальні провадження. Це і підкуп виборців, і перешкоджання ведення агітації та ін.

«Деяким учасникам виборчого процесу, кандидатам в депутати, мери не дають можливості виступати перед виборцями чи заважають проводи виборчу кампанію. Наприклад, знищують агітаційну продукцію опонентів чи не дають можливості виступити перед виборцями», - розповів Бех про суть поданих заяв.

До правоохоронних органів неодноразово зверталися кандидати з скаргами на те, що, наприклад, на певних державних підприємствах дозволяють агітувати лише одного кандидата, а інших не пускають. Таким чином, на думку кандидатів, порушується їх прав та свобод.

За словами Беха відкрито 25 кримінальних проваджень, проводяться всі необхідні слідчі дії і після 25 жовтня будуть підбиті всі підсумки. Очільник УМВС Полтавщини пообіцяв, що після виборів буду проведена ще одна конференція, на якій будуть розставлені всі крапки над «і».

Журналістів цікавило, чи будуть якісь проміжні результати цих проваджень, проте Олег Бех зазначив, що збір доказової бази займає певний час і впевненості в тому, що винні будуть покарані у найближчий час немає.

Крім того, за словами правоохоронця, покарати зможуть лише прямих виконавців. Довести вину замовників буде украй важко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов