Полтавські студенти взяли участь в інтернаціональному семінарі в Німеччині, присвяченому деескалації конфлікту та миру на сході України

13-23 вересня 2015 року в містах Тюбінген, Ляйнфельден-Ехтердінген (Німеччина) пройшов інтернаціональний семінар під назвою «На шляху до деескалації та миру на сході України».

Проект підтримується програмою „MEET UP! Німецько-українські зустрічі молоді“ Фонду "Пам'ять,відповідальність та майбутнє" (EVZ), Міністерством закордонних справ Німеччини та Фондом Роберта Боша.Участь в проекті взяли 18 представників з України, Росії та Німеччини - це студенти, які мають активну життєву позицію, займаються громадською діяльністю, досконало володіють англійською та німецькою мовами.

З Полтави участь у поїздці до Німеччини взяли: Дарина Приходько - студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Богдан Сулаєв - студент Полтавської юридичної академії імені Ярослава Мудрого, Владислав Романяк - студент Полтавської аграрної академії, а також Єлизавета Семенова та Маргарита Тертична- студентки Полтавського педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

В ході семінару учасники обмінювалися інформацією про свою країну, презентували самобутню національну культуру та ділилися власними думками. Також молодь ознайомилась з роботою мерій міст Тюбінген та Ляйнфельден-Ехтердінген, взяла участь у тематичних екскурсіях із акцентом на політичну систему Німеччини. Полтавські студенти відвідали Раду Европи в місті Страсбург.

Основною метою таких зустрічей є розвиток демократичних цінностей і міжнародної співпраці молодих людей з різних країн.

Велика вдячність відділу культури міста Ляйнфельден-Ехтердінген та особисто Алені Треніній за організацію на високому рівні візиту та реалізацію програми перебування полтавських студентів.

Організаторами заходу приділена велика увага щодо зміцнення наявного німецько-українського молодіжного партнерства та підтримці нових ініціатив.

Автор: Богдан Сулаєв, студент Полтавської юридичної академії імені Ярослава Мудрого

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов