Головко: «В Полтаві розпочався процес публічної «порки» голів РДА»

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко незадоволений роботою окремих керівників районних державних адміністрацій. За його словами наразі розпочався процес публічної «порки».

«В мене особисто не зовсім позитивне відношення до окремих керівників районних адміністрацій. Коли я почав прийом громадян, то десь відсотків 80 громадян стосувалися питань відповідальності саме голів районних адміністрацій. Тому процес щодо публічної «порки» розпочато. Це буде не просто «побиття» когось, щоб дати кров суспільству чи громаді. Це буде дуже фахова оцінка діяльності кожного з голів адміністрації по тим критеріям, які є основними в діяльності голови районної державної адміністрації. Комісія почала працювати. Десь числа 15-го ми закінчимо аналіз діяльності голів РДА – всіх його ініціатив, скільки інвестицій було залучено в район, чи працюють лікарні, скільки робочих місць», - розповів Валерій Головко.

Також голова Полтавської ОДА пообіцяв приблизно за два тижня доповісти про результати перевірки.

Крім цього Головко зазначив, що головна проблема на сьогоднішній день в Полтавській області – корупція в системі Держгеокадастру.

«Земля продається, вилучається у людей та віддається фермерам, які до Полтавської області не мають жодного відношення. Я вважаю, що перший крок, який буде протидіяти корупції в земельних оборотах – це приєднання реєстру Держгеокадастру до відкритого єдиного реєстру фізичних осіб. Бо сьогодні ні для кого не секрет, що Полтавська область має саму високу цінність землі аграрного фонду в Україні», - каже Головко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов