Полтавські правоохоронці затримали групу крадіїв, які крали корів

Група людей з чотирьох осіб протягом певного часу тримала в жаху власників великої рогатої худоби.

На території Решетилівського, Диканського, Шишацького та Кобеляцького районів група молодиків здійснила ряд крадіжок корів як з приватних, так і з фермерських домогосподарств. Наразі доведено причетність цих осіб до 14 епізодів.

Як повідомив очільник обласної міліції Олег Бех, за даними правоохоронців, діяло декілька груп злочинців. Наразі співробітники Решетилівсько РОВД затримали одну групу крадіїв. До неї входили чотири молодих юнака. Найстаршому з яких 29 років, а наймолодшому лише 18.

«Вони здійснювали вказані крадіжки з фермерських господарств, колгоспів та приватних домогосподарств громадян. На території Решетилівського району нами вже встановлено, що вони причетні до трьох таких крадіжок. В Диканському  - до чотирьох. У Шишацькому – сім крадіжок. Фактично зазначені особи виводили  корів з господарств, в найближчому зручному місці їх вбивали, а м'ясо реалізовували на території Полтави та районів області», - зазначив Бех.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов