Губернатор Полтавщини пояснив чому має низький рейтинг виконаних обіцянок

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко згідно з рейтингом народного контролю «Слово і Діло» займає 13-15 місце за відповідальністю серед українських губернаторів. Головко має лише 11 з 37 задекларованих обіцянок (30%).

«Є певні труднощі у просуванні моїх ініціатив і повязані вони з ускладненням процедури реалізації», - пояснив свій низький рейтинг виконаних обіцянок Головко.

Окрім цього голова ОДА вважає, що Полтавська обласна адміністрація максимально відкрита.

«Ми максимально відкриті для суспільства у форматі нашої роботи. Призначення посадовців на вакантні посади відбувається через відкриті конкурси, хоча я можу це робити одноосібно, своїм розпорядженням призначаючи людину на ту чи іншу посаду. Ми прийняли політичне рішення, що всі призначення будуть проходить через конкурс. І всі моменти з діяльністю підрозділів адміністрації відбуваються відкрито. Я вважаю, що Полтавська обласна державна адміністрація найвідкритіша в Україні», - каже Головко.

Нагадаємо, сьогодні Головко також розповів про те, чому збирався дозволити видобувати газ без необхідного аукціону, що не вбачає порушення закону у роздачі «аптечок здоров’я» від кандидата в мери Андрія Матковського та про посилення охорони в ОДА.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов