Голова Полтавської ОДА не бачить порушення закону в «підкупі» виборців

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко не бачить порушення законодавства в роздачі «аптечок здоров’я» від кандидата на посаду міського Полтави Андрія Матковського.

Нагадаємо, що згідно ч. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори», кандидати не мають права супроводжувати передвиборчу агітацію товарами, ціна яких перевищує 5% розмірів мінімальної зарплати. Враховуючи, що з 1 вересня 2015 року мінімальна заробітна плата в Україні складає 1378 грн, ціна агітаційних товарів не має перевищувати 68,90 грн. Сумарна ціна всіх препаратів з «Аптечки здоров’я» від Андрія Матковського – близько 113 грн.

«Сьогодні є повноваження які лежать в площині територіальної виборчої комісії, дільничної виборчої комісії, і тільки правоохоронні органи та дільничні комісії вправі реагувати на ті чи інші речі. Якщо ви вважаєте, що Андрій Матковський в момент агітації порушує чинне законодавство є легітимний спосіб – звернення до правоохоронних органів, до ТВК про порушення. Якщо сьогодні немає реакції збоку ТВК та правоохоронних органів – я не бачу в цьому порушення законодавства», - зазначив Головко.

Окрім цього голова ОДА розповів, чому був на презентації Андрія Матковського, як кандидата на посаду міського голови Полтави.

«Це була презентація рішення партії «Солідарність» кандидата на посаду міського голови. Це спільний похід трьох демократичних сил – «Народного фронту», «Солідарності» і «УДАРу». Я робив це в свою обідню перерву, з 12 до 13, я представляв кандидата на міського голову, в свій вільний час. В обідню перерву я маю право займатися будь-чим. Це мій особистий час. В той час я не виконував свої обов’язки голови ОДА», - розповів Валерій Головко. 

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов