Укрзалізниця проситиме уряд підняти ціни на квитки

Державна адміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця» планує до кінця 2011 року звернутися до уряду з пропозицією змінити тарифи на пасажирські залізничні перевезення.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час брифінгу повідомив генеральний директор «Укрзалізниці» Володимир КОЗАК.

«Ми шукатимемо можливість просити уряд про те, щоб знайти можливість підвищити тарифи так, щоб це не дуже позначилося на наших громадянах», - заявив він.

В.КОЗАК відзначив, що на сьогодні пасажирські перевезення є для «Укрзалізниці» збитковими. Зокрема, збитки від пасажирських перевезень за підсумками 2011 року можуть становити 6,1 млрд. грн.

Гендиректор підкреслив, що «вартість тарифу визначає Кабінет міністрів, і тариф не в компетенції «Укрзалізниці». За його словами, на сьогодні тарифи на залізничні пасажирські перевезення в Росії в середньому у 6 разів вищі, ніж в Україні, в Білорусі – в середньому в 2 рази вищі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов