ГромадськеТБ.Полтава відзначило перший рік своєї діяльності

У неділю, 4 жовтня, ГромадськеТБ.Полтава запросило друзів до Львівської кав’ярні, аби в дружній і затишній атмосфері поділитися своїми здобутками за перший рік існування.

Журналісти підготували невелику презентацію для присутніх, у рамках якої розповіли про вже реалізовані проекти, про ті, які ще тільки готуються до запуску, а також про проблеми, з якими зіткнулося Полтавське Громадське у процесі здійснення своєї діяльності.

Насамкінець ГромадськеТБ.Полтава підготувало для своїх глядачів особливий сюрприз – презентацію нового політично-розважального шоу «Білі та пухнасті», автором і ведучою якого є Олена Кузіна. У рамках проекту кандидати на посаду міського голови Полтави виконують незвичні для них завдання: обслуговують відвідувачів кафе, смажать шашлик, міняють колесо на автівці тощо.

ГромадськеТБ.Полтава дякує всім, хто завітав на презентацію та провів цей вечір з нами. Сподіваємося, разом ми відзначимо ще не один день народження!

Фото: Ігор Кіянчук

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов