У Полтаві народилася трійня

25 серпня у родині з Великобагачанського району сталася знаменна подія. Подружжя Колос Леся та Анатолій стали батьками відразу трьох немовлят! У родині, яка дуже довго чекала на появу первістка народилася трійня!  

Заступник головного лікаря з акушерства та гінекології Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського, керівник обласного перинатального центру Вікторія Ващенко зазначила, що за час існування закладу у перинатальному центрі народилося 3 трійні (заклад відкрито у 2012 році). Діти з’явилися передчасно, на 31-му тижні вагітності шляхом кесаревого розтину. «Трійні у нас – велика рідкість, а от двійні народжуються часто, до 80-90-та на рік», - розповіла Вікторія Ващенко.

Завдяки сучасній медичній базі фахівці Полтавського обласного перинатального центру працюють за методами, які практикують у кращих світових клініках. Результати роботи модернізованого закладу третинного рівня підтверджують, що медики Полтавщини вміють і можуть супроводжувати вагітних із проблемами, приймати ускладнені пологи, виходжувати новонароджених у кризовому стані, а також надавати необхідну медичну допомогу жінкам та немовлятам у післяпологовий період.

Прес-центр Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов