Полтавський облавтодор готовий до зими вже на 30%

Для забезпечення руху автомобільного транспорту дорогами «Полтавському облавтодорогу» необхідно 45 тис. тонн піску та 6,5 тис. тонн технічної солі. Наразі підприємство заготовило 14,36 тис. тонн піску (32% від необхідної кількості) та 1,48 тис. тонн технічної солі (23%).

В умовах обмеженого фінансування дорожньої галузі, пріоритетними напрямками діяльності Служби автомобільних доріг є збереження існуючої мережі автомобільних доріг загального користування від руйнування, поліпшення безпеки дорожнього руху та забезпечення безперебійного руху транспортних засобів в осінньо-зимовий період.

Службою автомобільних доріг та ДП «Полтавський облавтодор» розроблений план-графік підготовки філій ДП «Полтавський облавтодор» до осінньо-зимового періоду. На даний час вже підготовлено 50 пунктів обігріву, 61 лінійно-виробнича будівля, 24 адміністративних будівель, 5 стаціонарних баз для збереження технічної солі та її замінників та 37 тимчасових майданчиків для приготування та збереження протиожеледних матеріалів.

Для безперебійного та безпечного руху автотранспорту автомобільними дорогами загального користування у осінньо-зимовий період до роботи може бути залучено 310 одиниць дорожньої техніки, а саме:

7 бульдозерів;

32 автогрейдери;

66 піскорозкидачі;

8 солерозподілювачі

4 роторні снігоочищувачі;

140 навісного обладнання;

53 навантажувальної техніки.

В цілому для завершення ремонтних робіт, в тому числі для придбання акумуляторних батарей, автошин на автомобілі та колісні трактори, оливи, топливної апаратури та інше, необхідно понад 3 млн. грн.

Для ліквідації зимової слизькості та забезпечення безперебійного руху транспортних засобів філіями ДП «Полтавський облавтодор», буде заготовлено 45 тис. тонн піску та 6,5 тис. тонн технічної солі.

Станом на 25 вересня вже заготовлено 14,36 тис. тонн піску (32% від необхідної кількості) та 1,48 тис. тонн технічної солі (23%).

ДП «Полтавський облавтодор» є одним із небагатьох дорожніх підприємств в Україні, яке повністю погасило заборгованість за одержану раніше сіль перед ТОВ «Артемсіль» та уклало угоду на поставку 40 залізничних вагонів (3200 тонн). В цілому для осінньо-зимового періоду 2015/2016 року передбачається придбати 100 вагонів (7000 тонн) солі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов