З початку року на дорогах Полтавської області ліквідували більш 180 тисяч квадратних метрів ямковості

З початку року на замовлення Служби автомобільних доріг у Полтавській області на автодорогах загального користування ліквідовано 183 380 кв. м ямковості на 1325 км доріг.

За вересень місяць 2015 року на автомобільних дорогах загального користування ліквідовано 13 576 кв. м ямковості на 16 км доріг, що складає 7,4% від виконаних робіт з початку року, в тому числі на автодорогах:

  • державного значення — 6575 кв. м на 6 км доріг;
  • місцевого значення — 7001 кв. м на 10 км доріг.

На ліквідації ямковості щоденно працювало від 4 до 17 бригад дорожніх робітників ДП «Полтавський облавтодор». Для підготовки місць проведення ямкового ремонту було задіяно від 1 до 7 дорожніх навісних фрез. В області працювали 2 асфальтобетонних заводи, які розташовані в с. Мачухи Полтавського району та м. Гадяч. За звітний період випущено 625 тонн гарячої асфальтобетонної суміші. Також на дорогах загального користування працювала 1 машина для ремонту покриття вакуумно-струменевим способом «Магнум».

Роботи з ліквідації ямковості з початку року виконані:

  • із застосуванням гарячих асфальтобетонних сумішей — 83141кв.м;
  • із застосуванням холодних асфальтобетонних сумішей — 7352кв.м;
  • за допомогою ремонтерів — 209 кв.м;
  • струменевим методом — 5211кв.м;
  • методом просочення та чорним щебенем — 5553кв.м;
  • із застосуванням інших органо-мінеральних сумішей — 81914кв.м.

Служба автомобільних доріг у Полтавській області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і звертається до водіїв бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Щоденну інформацію щодо ліквідації ямковості на автомобільних дорогах загального користування можна отримати на сайті Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов