У Полтаві кандидати в мери готують один для одного провокації (ФОТО)

З моменту, коли в Україні в цілому і в Полтаві зокрема стартувала активна фаза передвиборчої агітації мешканці міста та й самі кандидати неодноразово фіксують випадки «чорного» піару.

Так в перший день жовтня мешканці мікрорайонів «Сади-1» та «Половки» побачили на дверях своїх під’їздів та зупинках листівки нібито від одного з кандидатів в мери Полтави Олександра Удовіченка. Насправді листівки є рейковими і більш за все надруковані кимось із опонентів екс-очільника Полтавської облради. «Тема проста: друкують море однотипних запрошень на зустріч, позначають одну і ту ж саму дату, час, але різні адреси. Тобто, якщо і захоче людина зустрітися з кандидатом в мери, то не зможе в кілька місць потрапити одночасно. Цього здалося мало. Оголошення вішалися найпохабнішим чином - по кілька штук на дверях під'їздів - так, щоб дратувати мешканців», - написав у своєму блозі відомий полтавський блогер Олександр Демідович.

Наступною «жертвою» брудних політтехнологій став кандидат в мери від ВО «Свобода» і нардеп Юрій Бублик. Схема – аналогічна. На під’їздах у багатьох будинках Полтави з’явилися листівки з запрошенням на зустріч з нардепом. Проте, як виявилося сам Бублик не причетний до цієї зустрічі. «Офіційно заявляю, що ці "запрошення" не мають жодного відношення до кандидата на посаду полтавського міського голови Юрія БУБЛИКА та ВО «Свобода». Це є ні що інше, як чорний піар та брудні технології одного з моїх конкурентів. Це від безсилля, їм більше нічого мені закинути - лишається лише бруд...» - прокоментував ситуацію Бублик на своїй сторінці у соціальній мережі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов