ПАТ «Полтаваобленерго» звернулося до полтавців

Восени, під час погіршення погодних умов, поривів вітру, шквалів, посилення  грозової діяльності, злив можливі обриви дротів повітряних ліній електропередач, які знаходяться під напругою.

В такому випадку в радіусі 8 метрів від дроту, що впав на землю, виникає небезпечна для життя зона, а тому наближатися до обірваного дроту ближче 8 метрів не можна. Необхідно запобігти наближенню людей до місця обриву, а потім негайно сповістити  про пошкодження за цілодобовим безкоштовним багатоканальним номером Кол-центру компанії 0-800-210-312.  Якщо людина знаходиться в небезпечній зоні, якою поширюється струм від обірваного дроту, слід пересуваючи ступні по землі, не відриваючи їх одна від одної, рухатися від дроту, що лежить на землі.

Категорично забороняється наближатися до опор повітряних ліній електропередач та до дерев, на яких знаходиться обірваний дріт.

Дуже небезпечно зривати плоди з дерев та  залазити на дерева, гілки яких торкаються дротів повітряних ліній.

Небезпечно рибалити під електропроводами, запускати повітряних зміїв поблизу ліній електропередач.

Дотримання цих вимог є обов’язковим для запобігання травматизму та нещасним випадкам внаслідок дії електричного струму.


Полтавська філія міських електромереж ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов